Aktualności

Komputronik ze złotym Laurem Konsumenta 2016

07/06/2016

Komputronik, ogólnopolska sieć sprzedaży i operator sklepu internetowego Komputronik.pl, został doceniony w kolejnej edycji projektu Laur Konsumenta. Głosami klientów zajął pierwsze miejsce w kategorii „Internetowe sklepy komputerowe”, zdobywając tym samym złote godło.

Ogólnopolski plebiscyt Laur Konsumenta organizowany jest od 12 lat. Jego celem jest wskazanie najpopularniejszych produktów i usług w poszczególnych kategoriach. W tegorocznej edycji głosy można było oddawać m.in. na około 1000 portalach partnerskich oraz na stronie laur-konsumenta.eu. Minimalna liczba opinii dla każdej kategorii została określona na poziomie 1000 głosów.

Firmy i produkty biorące udział w projekcie mogą zostać laureatami złotego, srebrnego i brązowego godła. Komputronikowi udało się zdobyć najbardziej prestiżowe odznaczenie.

Wyróżnienie to cieszy nas tym bardziej, że otrzymaliśmy je dzięki głosom Klientów. To oni uznali Komputronik.pl za sklep godny polecenia, tym samym doceniając nasze codzienne starania – komentuje Joanna Tobiszowska. Stale się rozwijamy, udoskonalamy i poszerzamy asortyment, aby zakupy u nas były w pełni satysfakcjonujące i przynosiły zadowolenie Klientom. Cieszymy się, że to zauważają, co jest dla nas dodatkową zachętę, aby dalej pracować nad utrzymaniem pozycji lidera – dodaje.

Więcej informacji na temat plebiscytu można znaleźć pod adresem: Laur-konsumenta.eu

***

Komputronik, dystrybutor sprzętu IT, produktów AGD i RTV, jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

Kontakt dla mediów:
Anna Patura, CORE PR
Tel. 22 402 96 10
tel. kom. 507 134 938
Email: [email protected]


Piotr Pocztarek, CORE PR
Tel. 22 402 96 10
tel. kom. 501 375 881
Email: [email protected]

Copyright © 1998-2017 by Komputronik S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.