Grupa Komputronik

Movity

Movity należy do Grupy Kapitałowej firmy Komputronik S.A. Wypracowana na rynku pozycja Grupy gwarantuje wypełnienie wszystkich kryteriów pozwalających na skuteczną realizację projektów w najwyższym standardzie jakości dla:
 • instytucji finansowych,
 • przedsiębiorstw produkcyjnych,
 • kancelarii doradztwa podatkowo-prawnego
 • sektora publicznego.
Jesteśmy zespołem doradców oraz konsultantów o najwyższych kompetencjach i doświadczeniu w dostarczaniu rozwiązań ułatwiających zarządzanie dokumentami i informacją w przedsiębiorstwie. Posiadamy potencjał ludzki i finansowy, doświadczenie, wiedzę oraz niezbędne produkty i usługi dedykowane dla realizacji zamówień.
Obszar działania
Nasza kompletna oferta skierowana jest do firm i organizacji chcących zoptymalizować i udoskonalić realizowane procedury i procesy biznesowe. Optymalizacja procesów biznesowych oraz ich staranne odzwierciedlenie w dostarczanych rozwiązaniach są dla nas wyzwaniem, do którego zawsze pochodzimy z największą pasją i zaangażowaniem. Za cel stawiamy sobie dostarczenie elastycznych narzędzi o estetycznym interfejsie i intuicyjnej obsłudze. Narzędzi, które dostosowują się do firmy i jej specyfiki, by pracownicy z przyjemnością korzystali z systemu nie tracąc czasu na jego naukę.
Nasze rozwiązania obejmują procesy biznesowe działające w każdym przedsiębiorstwie tj. obieg faktur kosztowych, obsługa HR, archiwum umów z Klientami i Kontrahentami, proces zamówień, reklamacji oraz wsparcia sprzedażowego dla zespołów handlowych. Wspieramy również procesy instytucji finansowych, ubezpieczeniowych oraz produkcyjnych.
Poprzez jakość proponowanych produktów, dostosowanych do możliwości przedsiębiorcy oraz wysoki poziom świadczonych usług oferujemy również specjalizowane rozwiązania Movity Proces, kierowane dla tego segmentu rynku. Tworzymy rozwiązania w oparciu o sprawdzone na świecie produkty DocuWare (firmy DocuWare AG), JobRouter (JobRouter AG) oraz autorskie rozwiązanie do zarządzania dokumentami (MovArch).
Dla naszych Klientów oraz Partnerów biznesowych tworzymy oraz rozwijamy również dedykowane rozwiązania, wypełniające indywidualne wymagania przedsiębiorców.

Świadczymy kompleksową obsługę firm w zakresie:
 • analizy, audytu i doradztwa w zakresie zarządzania procesami biznesowymi - definicja stanu obecnego, modelowanie, propozycje możliwych rozwiązań optymalizujących procesy biznesowe,
 • wytworzenia lub wyboru optymalnego oprogramowania i doboru sprzętu komputerowego,
 • wsparcia przy wyborze optymalnego sposobu finansowania inwestycji,
 • wdrożenia oferowanych produktów z uwzględnieniem uzgodnionych wymagań,
 • szkoleń oraz tworzenia platform szkoleniowych,
 • integracji oferowanych rozwiązań z innymi systemami informatycznymi,
 • przygotowywania oprogramowania na indywidualne zamówienia,
 • wsparcia serwisowego zgodnie z uzgodnionym SLA.
Władze spółki:
Sebastian Pawłowski – Prezes Zarządu
Paweł Kobryń – V-ce Prezes Zarządu
www.movity.pl
Copyright © 1998-2017 by Komputronik S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.