Grupa Komputronik

Komputronik Biznes

Komputronik Biznes (dawny KEN Technologie Informatyczne) oferuje doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji, bazując na wysokich kwalifikacjach oraz know-how z dziedziny sprzętu, usług i oprogramowania. Jako integrator rozwiązań opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, w tym modernizacji istniejących już systemów informatycznych.

Komputronik Biznes to zespół ponad stu doradców, inżynierów i serwisantów w całej Polsce, dysponujących aktualną wiedzą w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług. Każdy z nich proponuje optymalne rozwiązania bazując na wyjątkowo szerokiej ofercie grupy Komputronik i zapewniając szybką realizację projektów.

Marka Komputronik Biznes zaczęła funkcjonować w lipcu 2003r. w Poznaniu i od tego czasu objęła swym zasięgiem cały kraj. Od początku 2014 r. Komputronik Biznes działa na rynku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Ewolucja ta nastąpiła poprzez zmianę nazwy spółki KEN Technologie Informatyczne, ogólnopolskiej firmy posiadającej ponad 20-letnie doświadczenie w IT. Obecnie poza centralą Komputronik Biznes posiada 5 filii zlokalizowanych w największych miastach Polski.
Władze spółki:
Wojciech Buczkowski - Prezes Zarządu
Sebastian Pawłowski - Wiceprezes Zarządu
Agnieszka Andrzejewska - Członek Zarządu
www.komputronik-biznes.pl
Copyright © 1998-2017 by Komputronik S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.